Hodowla alpak "Cygnus"

hodowla alpak cygnus

Kawiarnia ''Alpakacafe''

kawiarnia alpaka

Hodowla Cygnus stała się jedną z większych hodowli alpak w Polsce. Położona jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w gminie Poczesna w bliskim sąsiedztwie trasy DK1. Stado alpak 150-200 sztuk zostało wyselekcjonowane z wiodących światowych hodowli w Europie Zachodniej oraz Nowej Zelandii. Hodowla ciągle się rozwija w ramach naszego programu hodowlanego. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do zaoferowania i wyselekcjonowania alpak wobec indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy samice młode jak i zacielone oraz samce najwyższej jakości rozpłodowej.

Doświadczenie oraz wiedzę zdobywałem w zaprzyjaźnionych hodowlach na całym świecie. Jestem w stałym kontakcie z hodowlą w Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Nowej Zelandii. Alpaki do mojej hodowli wybieram osobiście. Przed transportem wyselekcjonowane zwierzęta przechodzą okres kwarantanny. Podróżowałem po całym świecie odwiedziłem dziesiątki hodowli i wyselekcjonowałem te, które prowadzone są profesjonalnie i zrobiły na mnie duże wrażenie. Każdy może sobie skompletować stado alpak z hodowli, które zostały wcześniej wymienione oraz z mojego własnego stada Cygnus.

Alpaki są oferowane dla osób, które szukają zmiany stylu życia, obcowania z dużymi maskotkami oraz bardziej tradycyjnej działalności rolniczej.

Wszystkie alpaki na sprzedaż posiadają certyfikat jako standard, a także gwarancję, która zapewnia klientom spokój umysłu. Jesteśmy pewni, nasza gwarancja znacznie wykracza poza normy handlu i częściowo tłumaczy, dlaczego możemy cieszyć lojalność naszych klientów.

Nasze alpaki oferowane do sprzedaży są wyceniane w zależności od jakości i wieku, aby upewnić się, że zakupione alpaki są po cenie godziwej dla każdego potencjonalnego nabywcy. Wszystkim naszych klientom staramy się zapewnić, że są świadomi, jaki rodzaj alpak kupują, czy to samica, samiec hodowlany reproduktor lub ozdoba-pupil. Naszą zasadą jest etos przy sprzedaży, aby uzyskać najwyższą jakość za rozsądną cenę, zapewniając sukces, długie i zdrowe relacje biznesowe dzieląc się naszym doświadczeniem.

forum o zwierzętach

Każdy nabywca otrzyma bezpłatną pomoc dla swoich alpak:

Społeczność, wymiana doświadczeń na Facebook-u


Flag Counter
SEO Stats powered by MyPagerank.Net stat4u
Opracowanie Alpaki Cygnus